Septembra iedvesmas stāsts

Vīramāte – mamma, draugs un acuraugs...

 

Tā nu ir sagadījies, ka dzīve man devusi vairākas mammas. Nav nozīmes, vai tā ir bioloģiskā mamma, vai tante, vai vīramāte, galvenais, ka viņa jums ir kā mamma – mīl, atbalsta, un bērni ir viņas acuraugs.

Nekad nebiju domājusi, ka vīramāte var būt tik tuva dvēseliski. Parasti tautā saka – „vīramāte – vella māte”. Manā gadījumā tā nav. Jā, esam izgājušas cauri negaisiem, ugunij un ūdenim, bet tieši tas mūs saliedēja un mēs kļuvām kā meita ar māti. Radās savstarpēja cieņa, sapratne, atbalsts it visā un mīlestība, ko sniedzam ģimene ģimenei gadu garumā.

Mana vīramāte ir sieviete, ar ko es ļoti lepojos un kas mani iedvesmo dzīvot optimistiski, saskatot pat sīkumiņā kaut ko patiesi brīnišķīgu, par ko priecāties, kā arī izvirzīt jaunus mērķus.

Viņa ir labākā mamma saviem 3 bērniem, no kuriem 2 jau nu ir patstāvīgas dzīves kalēji. Nav brīnums, ka liktenis saveda mani tieši ar viņas dēlu, jo mēs abas mīlam ģimeni vairāk par visu šajā pasaulē!

Gribētos, lai ikvienai sievietei būtu tikpat fantastiska vīramāte, par kuru gribas rakstīt, runāt un stāstīt citiem..

 

Dace Rune

 

Vīramātes viena no daudzām atziņām – „Dots devējam atdodas dubultā”, kas arī mani ikdienā iedvesmo un liek dzīvot pēc tās principa.