Decembra iedvesmas stāsts

Lauku ģimenes ārste – Olga Golube


Ko man nozīmē mans ģimenes dakteris? Pazīstu daudzus lieliskus ārstus, bet savu ģimenes ārsta ideālu līdz šim esmu sastapusi vienīgi šeit Dagdas novadā. Viņa ir gudra un  Hipokrāta zvērestu godājoša daktere.  Protams, katrs ir pelnījis atzinību, pateicību, apbrīnu un arī atpazīstamību.  Bet šī ģimenes ārste ir sirds aicināta, būt šeit - mūsu novadā.

 

Olgas Golubes pacientiem ir, pie kā meklēt atbalstu un palīdzību, bet citiem mediķiem – iedvesmu.  Viņa nedomā, ka viņas rīcība kaut kādā ziņā ir īpaša vai neparasta. Viņa ir gluži parasts cilvēks, kas dara to, ko uzskata par pareizu. Katru dienu strādājot ar dažādiem pacientiem, kas nemaz nav tik viegli, bet ieejot pie šīs dakteres viņa vienmēr sagaidīs ar siltu smaidu un rodas sajūta, ka šim dakterim var uzticēt jebkuru savu sāpi.

 

Pirms četriem gadiem Olga Golube pārcēlās no Salaspils uz Dagdu, lai atvērtu savu ģimenes ārsta praksi. Izveidoja labu prakses komandu, kur tevi vienmēr sagaidīs un uzklausīs, ieteiks pareizāko ārstēšanas metodi.

 

Laikam jau vien taisnība ir tiem vārdiem, kas saka, ka viss pie mums atnāk tad, kad tas visvairāk ir nepieciešams. Tieši ar pārdomām par šo fenomenu, atļaušos pateikt PALDIES ģimenes ārstei Olgai Golubei, par neatlaidību un drosmi būt pie mums- mazā novadā.

 

Leana Spiridovska

22.12.2015.