Paziņojumi, Ziņas

18.09.2020

Uzaicinājums pilsētas skolām piedalīties profesionālās izglītības konferencē “Profesionālās izglītības iespējas Latgales reģionā” 25.septembrī

1 1/
  • 1

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina izglītības iestādes organizēt savu skolnieku un studentu dalību tiešsaistes konferencē “Profesionālās izglītības iespējas Latgales reģionā”, kas notiks 25. septembrī Iespēju festivāla “Uzņēmēju dienas Latgalē 2020” ietvaros.

Sadarbībā ar vadošo personāla atlases kompāniju CV-Online un reģiona profesionālās izglītības iestādēm speciāli jauniešu auditorijai tiks veidota konference, kur mācību iestādes iepazīstinās ar sevi, savām izglītības programmām un tehnisko nodrošinājumu. Tā būs iespēja attālināti apmeklēt vairāku izglītības iestāžu atvērtās durvju dienas, komunicējot ar izglītības iestāžu pārstāvjiem un uzdodot sevi interesējošos jautājumus.

Konferences tiešraide notiks Cisco WebEx platformā, kuras pieejas informācija tiks nosūtīta pirms pasākuma. Tāpat interesenti saņems arī pasākuma programmu ar laikiem, kad plānota katras mācību iestādes prezentācija.

Iespēju festivāls “Uzņēmēju dienas Latgalē 2020” ir vieta, kur vienkopus iespējams iepazīties ar daudzpusīgu dalībnieku piedāvājumu un plašu programmu: uzņēmēju izstāde, biznesa forums, izglītības un karjeras iespējas reģionā, kultūra, tūrisms un izklaide. Skolēniem un studentiem apmeklējums ļaus uzzināt par reģionā strādājošiem uzņēmumiem, izvērtēt tos kā nākotnes darba devējus, iepazīstoties ar to aktuālajām vakancēm, pieprasītākajām profesijām un to apguves iespējām. Aicinām izglītības iestādes informēt savus skolēnus un studentus, ka pasākumu 25.-26. septembrī iespējams apmeklēt arī klātienē. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Izstādē piedalīsies arī vairākas reģiona vidējās profesionālās un augstākās izglītības iestādes, dodot jauniešiem iespēju izvērtēt nākotnē nepieciešamās kompetences un piedāvātās izglītības iespējas. Par darba iespējām, darba vidi un ikdienu un lietām ar ar ko jārēķinās uzsākot darba attiecības stāstīs uzņēmēji, kuri sadarbojoties ar izglītības iestādēm, sevi ir pierādījuši kā labu darba un prakšu vietu nodrošinātāju.

Piedāvājam iespēju izstādē kā dalībniekiem piedalīties skolēnu mācību uzņēmumiem (SMU) no Latgales reģiona, tādejādi iegūstot iespēju iepazīstināt ar savu piedāvājumu plašu auditoriju. Mēs esam par inovatīvu ideju un pieredzes iedrošināšanu, lai vairotu jauniešu skaitu, kas būs gatavi realizēt savus sapņus, uzsākot uzņēmējdarbību.

Papildus informācija: Marina Terza, tālr. 26526964, e-pasts marina.terza@chamber.lv.

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS