Notikumi

13.06.2020

IZMAIŅAS - Clean R tīrības dienas Dagdas novadā

1 1/
  • 1

Dagdas novada iedzīvotājiem tradicionāli tiek dota lieliska iespēja bez maksas atbrīvoties no sadzīvē nederīgām un savu laiku nokalpojušām elektriskām un elektroniskām iekārtām.

Elektriskās un elektroniskās iekārtas ir ledusskapji, veļas un trauku mazgājamās mašīnas, elektriskās krāsniņas un radiatori, putekļu sūcēji, fēni, gludekļi, kafijas automāti, tosteri, datori, monitori, printeri, televizori, radioaparāti, urbjmašīnas, mobilie tālruņi un citas iekārtas.

Elektriskās un elektroniskās iekārtas varēs nodot 2020.gada 13.jūnijā

Elektroniskas iekārtas varēs nodot, novietojot tās atkritumu šķirošanas punktos pagastu centros. Orientējošais savākšanas laiks:

- Konstantinova - 8.00,
- Asūne - 8.30,
- Neikšāni (Ķepovas pagasts) - 9.00,
- Svariņi – 9.30
- Porečje (Bērziņu pagasts) – 10.00,
- Šķaune - 10.30,
- Ezernieki – 11.00,
- Andzeļi - 11.30,
- Andrupene – 12.00,
- Astašova (Andrupenes pagasts) - 12.30, 
- Dagdas pagasts - Ozoliņi un Vecdome – 13.00,
- Dagdas pilsēta - Brīvības ielā 29 ( pie slimnīcas ) - 13.30

Uzmanību! Iekārtām jābūt neizjauktām vai droši iepakotām, lai tās neizdala cilvēka veselībai un dzīvībai kaitīgās vielas!

Kāpēc jānodod pārstrādei?

Elektriskās un elektroniskās iekārtas ir videi kaitīgie atkritumi, ko nedrīkst mest sadzīves atkritumu konteineros. Šīs iekārtas satur sastāvdaļas, kas, nonākot vidē vai saskarē ar cilvēku, var būt ļoti kaitīgas. Nododot šos priekšmetus videi draudzīgai pārstrādei, Jūs ne vien atbrīvosiet savu mājokli no nederīgām lietām, bet arī saudzēsiet dabu! Nodotā tehnika tālāk nonāks pārstrādes cehos, kur to izjauks, atdalot plastmasu un citas pārstrādei derīgās sastāvdaļas.

 

Clean R tīrības dienas Dagdas novadā tiek organizēts sadarbībā ar Dagdas novada domi.


Lūgums iekārtas nogādāt iepriekš savākšanas punktos!


<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS