1 31.01.2021
Paziņojums par sabiedrības līdzdalības iespējām jaunizveidojamā Krāslavas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādē

Pamatojoties uz Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu, kas nosaka, ka Krāslavas novada pašvaldība kopā ar Dagdas novada pašvaldību un trīs Aglonas novada pagastiem no šī gada 1. jūlija veidos vienotu administratīvo teritoriju – Krāslavas novadu, Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu pašvaldības, balstoties uz to 2020. gada novembrī un...

[vairāk]
1 22.01.2021
Jauno māmiņu iesaiste projektā

Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Krāslavas, Dagdas, Aglonas novadu komiteja jau vairākus gadus izmanto Nodarbinātības Valsts Aģentūras piedāvātās iespējas, kur jauniešus bezdarbniekus var iesaistīt pasākumā "Darbam nepieciešamo iemaņu attīstībā".

[vairāk]
1 22.01.2021
BARIKĀDĒM 30

Pirms trīsdesmit gadiem šajās janvāra dienās ap pusmiljons cilvēku pulcējās Rīgā, lai veidotu barikādes un aizsargātu atgūto Latvijas brīvību. Reaģējot uz šo nozīmīgo notikumu, Dagdas novada Kultūras centrs 20.janvārī organizēja akciju “Iededz uguni barikāžu piemiņai!”.

[vairāk]
1 22.01.2021
NVA aicina darba devējus pieteikt algu subsīdiju darbavietas bezdarbniekiem

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties algu subsīdiju atbalstam. Tā ir iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, nodarbinot NVA reģistrētos bezdarbniekus un saņemot subsīdijas nodarbināto darba algām pirmajos sešos darba attiecību mēnešos. Atbalstam var pieteikties NVA no 2021.gada 22.janvāra līdz...

[vairāk]
1 20.01.2021
Covid-19 ierobežojumi pagarināti līdz 7.februārim

Līdz 7. februārim tiks pagarināti pašlaik spēkā esošie drošības pasākumi, lai mazinātu saslimstību ar Covid-19, otrdien konceptuāli lēma valdība. Vienlaikus arī 1.–4. klašu skolēni no pirmdienas mācības skolās atsāks attālināti.

[vairāk]
1 20.01.2021
Sagatavoti izglītojoši materiāli bērniem un jauniešiem par drošību ziemā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika liecina, ka ik gadu ziemā vairāki desmiti cilvēku ielūzt ūdenstilpju ledū un noslīkst. Nereti palīdzība nepieciešama arī bērniem un jauniešiem, tāpēc VUGD ir sagatavojis informatīvo materiālu kopumu par drošību ziemā un bīstamību atrasties uz ūdenstilpju ledus.

[vairāk]
1 19.01.2021
Ezernieku vidusskola attālinātajās mācībās

Ir noslēdzies 2020./21.m.g. 1.semestris, turpinām mācīties attālināti šajā neparastajā, daudziem izaicinājumiem pilnajā laikā.

[vairāk]
1 18.01.2021
"SNIEGAVĪRU PARĀDE-2021"

Jau trešo gadu pēc kārtas Svariņu Tautas nams rīko Sniegavīru parādi.

[vairāk]
1 13.01.2021
Ar Neste atbalstu tūkstošiem bērnu aizvadītajā gadā saņēma bezmaksas veselības aprūpi visā Latvijā

Rūpējoties par Latvijas bērnu nākotni un veselību, Neste Latvija jau devīto gadu pēc kārtas atbalsta “Bērnu veselības busa” jeb “Mobilā Veselības Aprūpes Centra” (MVAC) darbību, nodrošinot braucieniem nepieciešamo degvielu. Aizvadītajā gadā MVAC kopā nobraucis vairāk nekā 25 tūkstošus kilometru, apmeklējot 40 tuvākas un tālākas pilsētas visā...

[vairāk]
1 13.01.2021
LVM Bioekonomikas skola

Lai vairotu izpratni par meža resursu augošo lomu vides problēmu risināšanā, AS "Latvijas valsts meži" (LVM) sadarbībā ar biedrību “Zaļās mājas”, AS "Latvijas Finieris", SIA "Rīgas meži" un Valsts izglītības satura centru orgnizē vidusskolēniem stipendiju konkursu “LVM Bioekonomikas skola”.

[vairāk]