1 01.06.2020
Nometnes, interešu izglītība un amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi – kas atļauts no 1. jūnija

No šodienas ir paplašināts pasākumu klāsts, ko drīkst organizēt un apmeklēt klātienē. Piemēram, dota zaļā gaisma bērnu nometnēm. Ievērojot sociālās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus, ir atļauts atsākt amatiermākslas kolektīvu darbu un organizēt pieaugušo izglītības un interešu izglītības nodarbības. Turpmāk ir pieļaujams, ka 2 m...

[vairāk]
1 01.06.2020
LPR aicina iedzīvotājus piedalīties fotogrāfiju konkursā “Atklāj Latgales sakrālo pērli!”

Latgales plānošanas reģions, godinot Baznīcu Nakts tradīciju Latvijā, kas 2020. gadā notiks 30. maijā, aicina iedzīvotājus piedalīties savu uzņemto fotogrāfiju konkursā “Atklāj Latgales sakrālo pērli!”

[vairāk]
1 01.06.2020
Maijs Dagdas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē ,,Saulīte”

Ir izskanējis vēl viens mācību gads…atkal klāt ir maijs. Zied ķirši un ābeles, zied visa pasaule! Smaržo ceriņi un kreimenes. Pirmais pērkons un varavīksne pēc lietus, zaļa zāle un zilas debesis.

[vairāk]
1 31.05.2020
Palīgs skolēniem un skolotājiem gatavojoties eksāmeniem (papildināts)

VISC eksperti sagatavojuši atbalsta materiālus, ko skolēni var izmantot attālinātās mācīšanās laikā, gatavojoties 2019./2020. m.g. valsts pārbaudes darbiem attālinātās mācīšanās laikā.

[vairāk]
1 29.05.2020
Citādā pieņemšana pie Dagdas novada pašvaldības priekšsēdētāja + video

Pasauli virza aizrautīgie, tie, kam ir idejas un drosme tās realizēt.

[vairāk]
1 29.05.2020
Cienījamie Dagdas novada skolēni, vecāki, pedagogi!

Iziet cauri pasaulei, nedarot sevi pilnīgāku, ir tas pats, kas iznākt no pirts netīram. (Ališers Navoji)

[vairāk]
1 29.05.2020
SKOLĒNI VAR PIETEIKTIES DARBAM VASARĀ!

Sākot ar 10.jūniju Latgales reģionā Nodarbinātības valsts aģentūra (turpmāk NVA) uzsāks skolēnu elektronisku pieteikumu reģistrāciju dalībai skolēnu nodarbinātības pasākumā vasaras brīvlaikā.

[vairāk]
1 29.05.2020
Latgales reģiona tūrisma asociācija strādā pie jauna Latgales tēla izveides

Latgales reģiona Tūrisma asociācija “Ezerzeme” īsteno projektu „Mārketinga kampaņa Latgales reģiona lauku tūrisma attīstībai un popularizēšanai”, kas ilgs 2 gadus. Projekta mērķis ir veicināt sadarbību starp Latgales tūrisma uzņēmējiem un tūrisma nozares izaugsmi Latgalē, īstenojot līdz šim apjomīgāko un inovatīvāko tūrisma mārketinga kampaņu.

[vairāk]
1 28.05.2020
Domes sēdes lēmumi

28. maijā notika attālinātā Dagdas novada domes sēde.

[vairāk]
1 28.05.2020
Aplido, apceļo, apmīļo Latviju

Kur? Kur koki aug visstaltākie? Kur mākoņi visbaltākie? Kur putni dzied visskaļāk? Kur zāle zeļ viszaļāk? Dzimtenē. Kur avoti visdzidrākie? Kur kovārņi visgudrākie? Kur kaķi ņaud vismīļāk? Kur zivis peld visdziļāk? Dzimtenē. Kur velli lec visellīgāk? Kur mellenes vismellīgāk? Kur pļavas zied viskošāk? Kur pasaulē vis drošāk? Dzimtenē. Savā...

[vairāk]