1 10.10.2019
Erasmus dienas Ezernieku vidusskolā un Aleksandrovas pamatskolā

2019.gada 10.oktobrī plkst. 10:00 – 12:00 Ezernieku vidusskolā notiks Eiropas Savienības Erasmus+ programmas 2.pamatdarbības starpskolu stratēģisko partnerību projekta „Happy People Will Change The World” materiālu izstāde, tikšanās ar projekta dalībniekiem, prezentāciju demonstrēšana un iegūtās pieredzes apkopojums. Aicinām skolēnus, skolotājus,...

[vairāk]
1 04.10.2019
Pasākuma "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" informatīvā diena Krāslavā

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Krāslavas nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla pasākumā „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai.”

[vairāk]
1 18.09.2019
Rudenīgais pārgājiens

Kad koku lapas sāka sārtoties un rudens vēl dāvāja siltumu, Šķaunes sākumskolas bērni kopā ar skolotājiem un vecākiem devās pārgājienā pie Plisūna ezera, lai apskatītu vienu no varenākajiem dižakmeņiem.

[vairāk]
1 12.09.2019
’’Magnolijas’’ gūst jaunu pieredzi

8.septembrī Konstantinovas Tautas nama sieviešu līnijdeju kolektīvs "Magnolija" viesojās Baltkrievijā Volincu ciema dziesmu un deju festivālā "Збираем зорны карагод".Festivāls notiek jau 12 gadus pēc kārtas.

[vairāk]
1 11.09.2019
Tēva diena Andzeļos

Saulainā, siltā rudens svētdienā 8.septembrī, pirmo reizi Andzeļos tika svinēta Tēva diena. Šis pasākums tika rīkots projekta ietvaros “Ģimenes vērtību saglabāšana Andzeļos”.

[vairāk]
1 11.09.2019
“SAPŅU ROTAĻPLACIS”

2019.gada Dagdas novada pašvaldības projekta konkursa “Sabiedrība ar dvēseli 2019” ietvaros Dagdas pagasta Ozoliņos tika īstenots projekts “SAPŅU ROTAĻPLACIS”. Rotaļplacis atrodas ciemata centrā un ir brīvi pieejams.

[vairāk]
1 09.09.2019
Aicinām pieteikt nominantus konkursam “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”

Tiesībsargs, sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību "Apeirons" un Latvijas Nacionālo bibliotēku jau 5.gadu aicina konkursam "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam" pieteikt cilvēkus, nevalstiskās organizācijas, kas aizstāv cilvēku ar īpašām vajadzībām tiesības un veicina viņu iekļaušanu sabiedrībā.

[vairāk]
1 05.09.2019
"Dagdas novada ziņas" septembra numurs

Šajā numurā:   Baltijas ceļam 30 Dagdas novada domes sēde lēmumi Izsoles Pasākumi Dagdas novada Kultūras centra struktūrvienībās septembrī Sociālā dienesta ziņas Atbalstītie projekti Dagdas novada pašvaldības saistošie noteikumi Izglītības ziņas Paveiktie darbi Dagdas novadā Bibliotēku pasākumu plāni Izdevuma ''Dagdas Novada...

[vairāk]
1 05.09.2019
Saulespuķu svētki Bērziņos

Saulespuķu košie ziedi ir spēka, stipruma, gaismas , jaunības un atdzimšanas simbols. Saulespuķu daiļums ir iedvesmojis daudzus māksliniekus, kā rezultātā, piemēram, tapis tāds mākslas darbs kā Vincenta van Goga glezna "Saulespuķes". Šie ziedi ir iedvesmojuši arī mūsu Dagdas novada cilvēkus Bērziņos, un jau vairākus gadus pašā vasaras...

[vairāk]
04.09.2019
Latgaliešus aicina uz Sociālo inovāciju hakatonu Kuldīgā

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Daugavpils jauniešu biedrību “D-Juno”, Kurzemes NVO centru un Vācijas Ārlietu ministrijas atbalstu organizē nu jau otro Sociālo inovāciju hakatonu, kas šoreiz notiks Kuldīgā. Pagājušajā gadā hakatons veiksmīgi norisinājās Daugavpilī. Tas būs 48 h garš ideju maratons, kurā profesionālu...

[vairāk]