1 21.10.2019
Klientu aptauja 2019

Saistībā ar savstarpēji noslēgto līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Dagdas novadā, SIA “Clean R” veic iedzīvotāju aptauju, lai noskaidrotu iedzīvotāju apmierinātību par sniegtajiempakalpojumiem. Mums ir ļoti svarīgs arī Jūsu pašvaldības iedzīvotāju viedoklis, jo tas ļaus mums pilnveidot un uzlabot pakalpojumu kvalitāti.Lūgums...

[vairāk]
1 19.10.2019
Tradīciju skolas pirmā nodarbība

Valsts Kultūrkapitāla fonda Tradicionālās kultūras projektu konkursā tika atbalstīts projekts “Tradīciju skola Dagdā”, kura pirmā nodarbība notiks 19.oktobrī plkst. 11.00 Dagdas novada Kultūras centrā.

[vairāk]
1 12.10.2019
Jaundomes dabas takas atklāšanas pasākums

2019.gada 8. oktobrī Jaundomes muižā notika jauna tūrisma piedāvājuma- Jaundomes dabas takas atklāšanas pasākums.

[vairāk]
1 11.10.2019
Seminārs projekta “Eiropa pilsoņiem “ ietvaros Kumrovec (Horvātijā)

Jauni Eiropas lauki: inovatīvas vietējās stratēģijas un vēsturiskie ciemati (The new European ruralities: Innovative local development strategies and historic villages)  

[vairāk]
1 11.10.2019
Skolotāju neparasto hobiju izstāde

4. oktobrī Dagdas novada Kultūras centrā notika Skolotāju dienai veltīts svinīgs pasākums, kura laikā tika atklāta skolotāju neparasto hobiju izstāde.

[vairāk]
1 11.10.2019
Skrējiens pa Dagdas pilsētu

5.oktobrī notika “Skrējiens pa Dagdas pilsētu”.  Kopā piedalījās 52 skrējēji.Rezultātus var apskatīt fotogalerijā.Paldies visiem dalībniekiem un tiesnešiem par izturību!  FOTOGALERIJA  Dagdas novada sporta pasākuma organizators Harolds Kavinskis

[vairāk]
1 11.10.2019
Skolotāj, mūsu skolotāj! Uz mazu brīdi šodien stāj! Gribam Tev PALDIES teikt…

Vai tikai man liekas, ka pulksteņa rādītāji ciparnīcā virzās par ātru, vai arī jums šķiet, ka viss notiek pārāk strauji? Vēl tikko bija pirmā skolas diena, bet nu jau kalendārs rāda oktobri. Samteņu dobe manas skolas priekšā rudens lietos un salnās zaudējusi savu krāšņumu, zālājs no rītiem kļūst sudrabaini balts, bet rokas meklē cimdus vai siltas...

[vairāk]
1 11.10.2019
Par Dagdas novada pašvaldības ceļu lietošanas ierobežojumiem rudens šķīdoņa laikā

Izvērtējot pašvaldības autoceļu tehnisko stāvokli, lai nebojātu to segumu un pasargātu ceļus no priekšlaicīgas sagraušanas šķīdoņa laikā, Dagdas novada teritorijā tiks ierobežota kravas autotransporta kustība pa pašvaldībai piederošiem autoceļiem.

[vairāk]
1 10.10.2019
Miķeļdienas sadancis Andrupenē

Saulainajā un rudenīgajā sestdienā Andrupenes lauku sētā pulcējās vietējie zemnieki un amatnieki, lai Miķeļdienas tirdziņā piedāvātu savu produkciju.

[vairāk]