1 21.06.2019
VUGD aicina līgot droši un apdomīgi!

Jau pēc pāris dienām sāksies ilgi gaidītā Līgo un Jāņu dienas svētku ielīgošana, kur neiztikt bez ugunskuru kurināšanas, peldēšanās, atpūtas dabā un dažādām jautrām izdarībām. Lai Līgo un Jāņu dienu svinēšanu neaptumšotu nelaime, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina, ka jautra svētku svinēšana nav tas pats, kas neapdomīga un...

[vairāk]
1 20.06.2019
Konkurss „Dagdas novada ziedu dzīpari Latvijas villainē”

Turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, Dagdas novada pašvaldība arī šogad turpina skaistāko dārzu, māju, iestāžu vērtēšanas tradīciju.

[vairāk]
1 20.06.2019
Meža īpašnieki vēl var pagūt pieteikties konkursam “Sakoptākais mežs 2019”

Lai veicinātu ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu un pateiktu paldies labas mežsaimniecības prakses uzturētājiem Latvijā, sākta pieteikšanās Latvijas Meža īpašnieku biedrības (LMĪB) rīkotajam konkursam "Sakoptākais mežs 2019", kas šogad notiks jau trešo gadu. Pieteikumu konkursam ikviens interesents var iesniegt līdz 28. jūnijam.

[vairāk]
1 20.06.2019
Aktuālais Dagdas novada izglītības iestādēs

Gatavojoties jaunajam mācību gada cēlienam, teju visās Dagdas novada izglītības iestādēs norit remontdarbi, pielāgojot mācību telpas mūsdienu prasībām, labiekārtojot izglītības iestāžu teritoriju un uzlabojot vides pieejamību.

[vairāk]
1 20.06.2019
Dalība 26. Starptautiskajā festivālā ‘’Dņepras balsis’’ Dubrovnā

No 14.-16.jūnijam Dagdas novada Ezernieku Saietu nama ansamblis “Tautību studija” un Oksana Reine no Asūnes Tautas nama piedalījās Dagdas sadraudzības pilsētā Dubrovnā festivālā.

[vairāk]
1 19.06.2019
Latvāņu ierobežošana un iznīcināšana

A.Garkājes prezentācija par latvāņa izplatību un ierobežošanas metodēm.

[vairāk]
1 19.06.2019
Par lauksaimniecības zemes neizmantošanu lauksaimnieciskajā darbībā plānota administratīvā atbildība

Zemkopības ministrija sagatavojusi grozījumus likumā ”Par zemes privatizāciju lauku apvidos”, ko otrdien, 18. jūnijā, akceptējusi valdība.

[vairāk]
1 19.06.2019
Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā Pirmsjāņu laiku ieskandina "Novadu dienas"

15. un 16. jūnijā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā Pirmsjāņu laiku ieskandināja “Novadu dienas”. Muzeja sētās daudzveidīgas un skanīgas programmas rādīja 130 folkloras kopas, kapelas un etnogrāfiskie ansambļi no visiem Latvijas novadiem.

[vairāk]
1 18.06.2019
No idejas līdz elektrības pieslēgumam: ar ko sākt?

Ja esat iegādājies zemi un gatavojieties būvēt savu sapņu māju vai arī vēl tikai lūkojaties pēc nekustamā īpašuma, iespējams, apsverat domu par jauna elektrības pieslēguma ierīkošanu. Kā pie tāda tikt? Cik laika un naudas būs vajadzīgs? – Lūk, atbildes uz šiem un vairākiem citiem jautājumiem, kas jums palīdzēs vienkārši un ērti īstenot ideju par...

[vairāk]
1 18.06.2019
Viļānos notiks tradicionālā Lauku diena

SIA “Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs” un APP “Agroresursu un ekonomiskas institūts”, sadarbībā ar Viļānu novada pašvaldību, aicina visus interesentus uz jau par tradīciju kļuvušo Lauku dienu Viļānos, kas norisināsies 11. jūlijā, plkst. 10.30 autoceļa Viļāni- Rēzekne 3.km.

[vairāk]