1 15.03.2018
Kā samazināt izmaksas par elektroenerģiju?

1. Izvērtēt un samazināt nepieciešamo elektrotīkla pieslēguma jaudu   Nepieciešamā elektrotīkla pieslēguma jauda ir atkarīga no tā, cik un kādas jaudas elektroiekārtas tiek darbinātas vienlaicīgi un kādas elektroiekārtas plānots iegādāties un lietot nākotnē. Jo vairāk un jaudīgākas elektroiekārtas tiek lietotas vienlaicīgi, jo lielāka...

[vairāk]
1 15.03.2018
Vokālās mūzikas konkursa “Balsis 2018” 2. kārta

7. martā Preiļu bērnu un jauniešu centrā notika vokālās mūzikas konkursa “Balsis 2018” 2. kārta, kurā no Dagdas novada piedalījās Dagdas vidusskolas 4.klases vokālais ansamblis “Rasas pilieni”.

[vairāk]
1 14.03.2018
Vecvecāku pasākums Dagdas vidusskolā

9. martā Dagdas vidusskolas svinību zālē pulcējās sākumskolas skolēnu vecvecāki un arī vecāki uz Vecvecāku pasākumu. Bērni iepriecināja savus mīļos, tuvos cilvēkus ar koncertu un sirsnīgām dāvanām.

[vairāk]
1 14.03.2018
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 27. martam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA...

[vairāk]
1 14.03.2018
NVA aicina biedrības un nodibinājumus iesaistīt jauniešus bezdarbniekus darbā sabiedrības labā

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus iesaistīt jauniešus bezdarbniekus darbā sabiedrības labā un līdz šī gada 23. martam savā NVA filiālē iesniegt pieteikumu Eiropas Savienības (ES) fondu projekta “Jauniešu garantijas” pasākuma "Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā" īstenošanai.

[vairāk]
1 14.03.2018
Darba devēji var atrast vajadzīgos speciālistus, ar NVA finansiālu atbalstu nodarbinot jauniešus ar profesionālo vai augstāko izglītību

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles līdz šī gada 23. martam pieņem darba devēju pieteikumus dalībai Eiropas Savienības (ES) fondu projekta “Jauniešu garantijas” pasākumā "Pirmā darba pieredze jaunietim."  

[vairāk]
1 13.03.2018
ALTUM 22. martā Daugavpilī aicina uz “Starta dienu” jaunajiem uzņēmējiem

22. martā Daugavpilī notiks Latgales reģionā gada vērienīgākais bezmaksas pasākums jaunajiem uzņēmējiem “Starta diena”. Pasākumu rīko Attīstības finanšu institūcija ALTUM un uz to ir aicināts ikviens interesents, kuram ir sava biznesa ideja un vēlme to īstenot, kā arī ikviens uzņēmums vecumā līdz 5 gadiem, kas meklē izaugsmes iespējas. Jaunie...

[vairāk]
1 13.03.2018
8. starpnovadu pedagoģiskās pieredzes konference

12. martā Riebiņu vidusskolā notika 8. starpnovadu pedagoģiskās pieredzes konference „Mūsdienīga mācību vide – patstāvību un radošumu veicinošs izglītošanas process”.

[vairāk]
1 13.03.2018
Šodien sākas centralizēto eksāmenu sesija 12. klasei

Provizoriski tiek prognozēts, ka šogad centralizētos eksāmenus Latvijā no vispārējās vidējās izglītības un profesionālās izglītības iestādēm kārtos vairāk nekā 15 000 izglītojamo.

[vairāk]
1 13.03.2018
Vokālā ansambļa “GAMMA” panākumi Latgales reģiona skatē

Latvijas vokālo ansambļu konkursā šogad piedalījās vairāki Dagdas novada ansambļi. Tiesības piedalīties Latgales reģiona skatē (konkursa 2.kārtā) izcīnīja Ezernieku Saietu nama vokālais ansamblis “GAMMA”, kurš 10.martā devās uz Ilūksti.

[vairāk]