Ziņas

28.11.2019

Daudzdzīvokļu mājas Alejas iela 35, Dagdā kāpņu telpu ieejas un pagrābu durvju nomaiņa

12 1/
  • 1
  • 2

Daudzdzīvokļu mājas Alejas ielā 35, Dagdā, iedzīvotāju grupa piedalījās Dagdas novada pašvaldības izsludinātajā projektu konkursā „Sabiedrība ar dvēseli 2019” ar projektu Daudzdzīvokļu mājas Alejas ielā 35, Dagdā kāpņu telpu un pagraba ieejas durvju nomaiņa”. Projekta pieteikums tika atbalstīts un Dagdas novada pašvaldība piešķīra finansējumu 500 EUR apmērā projekta mērķa sasniegšanai.

Projekta ietvaros bija plānots nomainīt  divu kāpņu telpu ieejas ārdurvis, uzstādīt metālā siltinātas ārdurvis ar aizvērēju un divas  pagrabu ieejas durvis. Daudzdzīvokļu mājas Alejas ielā 35 nodošanās ekspluatācijā gads ir 1970. Esošās kāpņu telpas durvis bija  nokalpojušās savu laiku un vairāk nepildīja savas funkcijas. Viņām nebija ne siltuma, ne skaņas izolācijas. Māja atrodas  Dagdas pilsētas centrālajā ielā un mājas durvju vizuālais izskats nebija labs. Rezultātā tika uzstādītas metālā siltinātas ārdurvis ar aizvērēju divās kāpņu telpās un pagrabu ieejas durvis.

Projekta rezultātā tika sasniegti vairāki mērķi: mājas vizuālā tēla uzlabošana, mājas energoefektivitātes, skaņas un siltuma izolācijas uzlabošana.

Pateicamies Dagdas novada pašvaldībai par konkursa “Sabiedrība ar dvēseli 2019” rīkošanu, sniegto iespēju piedalīties tajā un saņemt finansiālo atbalstu!

No sirds pateicamies visiem par paveiktiem lieliem un maziem darbiem, par atbalstu, palīdzību un atsaucību.

 

Daudzdzīvokļu mājas Alejas ielā 35, Dagdā iedzīvotāji

<- Atpakaļ uz: Dagdas novada portāls