Ziņas

14.05.2020

Aicinām piedalīties - zināšanu pārbaude drošai vasarai!

1 1/
  • 1

Ir maijs, un vasara jau ir tepat aiz sliekšņa! Tas nozīmē, ka bērni noteikti ir gatavi vasaras piedzīvojumiem, bet – vai traki drošiem piedzīvojumiem?

Mums, BALTA, drošība vienmēr ir bijusi pirmajā vietā, tāpēc šogad ar pārliecību, ka vasarai ir jābūt traki drošai, sadarbībā ar Valsts policiju, Ceļu satiksmes drošības direkciju un nodibinājumu “Centrs Dardedze” esam izveidojuši zināšanu pārbaudes testu vecākiem kopā ar bērniem. Jo, kā saka, zināšanu, tāpat kā piesardzības, nekad nevar būt par daudz!

PILDĪT TESTU

Aizpildot zināšanu testu, vecākiem tiek piedāvāta arī iespēja pieteikties traki drošai dāvanai no mums – bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanai skolēnam vasaras periodam!

Par testu:

  • Tas sevī ietver jautājumus par drošību uz ceļa, mājās un dabā, drošību attiecībās, elektrodrošību, ugunsdrošību u.c.
  • Tests piemērots bērniem vecumā no 6 – 12 gadiem, un paredzēts pildīšanai kopā ar vecākiem. Savukārt dāvanai – bezmaksas apdrošināšanai vasarai – iespējams pieteikt skolēnus vecumā no 6 – 19 gadiem.

Mēs esam par traki drošu vasaru – ja arī jūs esat par, priecāsimies, ja dalīsieties šajā informācijā ar savu skolēnu vecākiem!

Lai mums kopā izdodas kļūt drošākiem!

 

Kontaktinformācija saziņai:
drosavasara@balta.lv
67 035 612

<- Atpakaļ uz: Dagdas novada portāls