Akcija "Iepazīsti savu Dagdas novadu un Dagdas novada 100 ģimenes"

Mēs esam nofotografējušies pie Jumja zīmes Andzeļu pamatskolas pagalmā. Visa mūsu ģimene ir saistīta ar Andzeļu pamatskolu - te mēs tikām mācīti un izaudzināti par savas valsts patriotiem. Esam tā ģimene, kas neaizmirst latviešu  tradīcijas un cenšas izkopt tās.
Ne velti mēs izvēlējamies Jumja zīmi, jo tas ir auglības simbols un ģimenes pavārda sargātājs, kas nes laimi, pārticību un bagātību. Ikvienam no mums ģimene ir galvenā vērtība, kas stiprina, uzmundrina mūs.
Stipru Latviju veido stipras ģimenes, un mēs esam viena no tām!


Jana Krauliša

Tā ir mūsu ģimene – tētis Ēriks, mamma Regīna, māsas Elga un Rita, brālis Juris. Esam nofotografējušies aiz mājas, kur uzauga mūsu tētis, Armaņos, Andzeļu pagastā. Šī vieta ir ne tikai skaista, bet arī bagāta ar dažādām dabas veltēm. Māja atrodas blakus Ežezeram, kas dāvā mums veldzi karstā vasaras dienā, baro ar zivīm, ļauj baudīt gulbju cēlumu, vērot zaļo varžu dzīvi un priecāties par ūdensrozēm. Mežs mums dāsni piedāvā savas bagātības – ogas, sēnes, zemestaukus. Rudenī sēņotājiem tā ir īsta paradīze. Savukārt vasarā mums ir pilna pļava ar zemenēm.

Šeit mēs kopā strādājam un atpūšamies, izdzīvojam savu ikdienu un esam kopā laimīgi.

                                                                                                                     

Elga Pauliņa

Mūsu māja atrodas Konstantinovas pagasta Aleksandrovā. Šī ir mūsu lielā un draudzīgā ģimene, kura sastāv no vecākiem - mamma Žanna, tētis Arturs un  jaukās meitiņas - Albīne, Darja un Viktorija. Šeit mēs esam mūsu jaukā mājokļa viesistabā, kur mēs pavadām visvairāk laika visi kopā.

Kas ir mūsu māja? Tā ir vieta, kur mēs pavadām savu dzīvi un kur mēs jūtam sevi komforti un labi. Kad mēs esam mājās, tad dvēselē paliek silti, parādās miers un drošums. Šeit mums ir pazīstama katra manta, katrs stūris, katrs kvadrātmetrs. Tieši šeit mēs pārdzīvojam gan prieku, gan bēdas, Šeit mēs esam īsti, jo varam neslēpt savas jūtas un emocijas. Savā mājoklī mēs jūtamies aizsargāti, jo šeit nav svešu cilvēku, bet ir tuvi cilvēki, kuri vienmēr palīdz un atbalsta mūs.

Bartušu ģimene 

 

Mūsu ģimene dzīvo Konstantinovā. Tajā ir 4 cilvēki-tētis Jurijs ,mamma Ksenija, dēls Renārs un meitiņa Katrīna. Brīvo laiku mēs pavadām kopā. Ziemā pikojamies, vizināmies ar ragavām, ceļam sniegavīrus. Vasarā sauļojamies, peldamies, spēlējam dažādas spēles. Kad esam kopā, mēs jūtamies laimīgi arī mājas pagalmā.

 

Jurijs Markovs

Mani sauc Maksims. Es piedzimu un dzīvoju Konstantinovas pagastā. Man šeit ļoti patīk. Es ar mammu un māsiņu nobildējos pie ozola, kurš ir iestādīts par godu Latvijas simtgadei. Tas atrodas pie parka blakus Tautas namam. Šo vietu mūsu ģimene bieži apmeklē gan ziemā, gan vasarā. Tā mums ir īpaša. Šeit notiek dažādi pagasta svētki, kurus mūsu ģimene ar lielāko prieku ne tikai apmeklē, bet arī līdzdarbojas. Tas mums sagādā lielu prieku un gandarījumu. Mūsu ģimene ir lepna par to, ka dzīvo šajā pagastā, jo dzīvojot šeit, mūsu ģimene jūtas laimīga!

Maksims  Stepiņš

 

Māja mums ir īpaša ar to, ka pēc grūtas ikdienas mēs visi kopīgi šeit sapulcējamies un atpūšamies. Mājās mūsu ģimene jūtas silti, brīvi un droši. Šeit mēs dzīvojam, pārrunājam visādas tēmas. Mājas ir mums vissvarīgākā vieta, jo šeit mēs varam ne par ko nebažīties un būt kopā.


Danila Sinicins

Mūsu ģimenei 11 gadi: tētis Vilis, mamma Gaļina, māsas Vita un Rita. Mūsu ģimenē gaida trešo bērniņu. Tas būs ļoti priecīgs un gaidīts notikums.

Mēs mīlam dzimto Andzeļu pamatskolu. Šajā skolā mācījās arī mūsu mamma.

Agrāk mūsu ģimene dzīvoja netālu no Madonas, bet mamma nolēma atgriezties savā dzimtajā pusē, un mēs pārbraucām dzīvot uz Andzeļiem.

Mūsu skola mums ir ļoti svarīga un nozīmīga. Gribētos, lai skola arvien piepildās ar jauniem bērniem un darbojas vēl 100 gadus.

Rita Savicka

Ličmurāni ir manu vecvecāku dzimtās mājas, kur ir dzīvojušas trīs ģimeņu paaudzes, šeit uzaugusi arī mana mamma. Tie atrodas Andzeļu pagasta salām bagātākā ezera - Ežezera - pašā krastā. Tā ir vieta, kur bieži saiet kopā radu saime, un visi ir laimīgi. Jebkurā gadalaikā vieta priecē ar skaisto skatu. Vasarā ezera krastā var peldēties, makšķerēt, baudīt meža mieru, bet pļavās lasīt ogas un ziedus, ziemā priecāties par sniegu, ka arī katrā gadalaikā atradīsies darāmie darbi sētā un dārzā.

 

Raivis Bartušs

Mēs nofotografējāmies savās mājās uz dīvāna, jo tā vieta, kur mēs, visa ģimene, atpūšamies vakaros.
Atpūšoties uz dīvāna, mēs pārrunājam kā pagāja mūsu diena.
Vakaros mēs atpūšoties spēlējam dažādas spēles.
Bieži cepam vakaros picas un, sēžot uz dīvāna, skatāmies multfilmas.
Kad mēs esam visi kopā, mēs jūtamies laimīgi.

 

Patrīcija Taranda