Akcija "Iepazīsti savu Dagdas novadu un Dagdas novada 100 ģimenes"

Māja mums ir īpaša ar to, ka pēc grūtas ikdienas mēs visi kopīgi šeit sapulcējamies un atpūšamies. Mājās mūsu ģimene jūtas silti, brīvi un droši. Šeit mēs dzīvojam, pārrunājam visādas tēmas. Mājas ir mums vissvarīgākā vieta, jo šeit mēs varam ne par ko nebažīties un būt kopā.


Danila Sinicins

Mūsu ģimenei 11 gadi: tētis Vilis, mamma Gaļina, māsas Vita un Rita. Mūsu ģimenē gaida trešo bērniņu. Tas būs ļoti priecīgs un gaidīts notikums.

Mēs mīlam dzimto Andzeļu pamatskolu. Šajā skolā mācījās arī mūsu mamma.

Agrāk mūsu ģimene dzīvoja netālu no Madonas, bet mamma nolēma atgriezties savā dzimtajā pusē, un mēs pārbraucām dzīvot uz Andzeļiem.

Mūsu skola mums ir ļoti svarīga un nozīmīga. Gribētos, lai skola arvien piepildās ar jauniem bērniem un darbojas vēl 100 gadus.

Rita Savicka

Ličmurāni ir manu vecvecāku dzimtās mājas, kur ir dzīvojušas trīs ģimeņu paaudzes, šeit uzaugusi arī mana mamma. Tie atrodas Andzeļu pagasta salām bagātākā ezera - Ežezera - pašā krastā. Tā ir vieta, kur bieži saiet kopā radu saime, un visi ir laimīgi. Jebkurā gadalaikā vieta priecē ar skaisto skatu. Vasarā ezera krastā var peldēties, makšķerēt, baudīt meža mieru, bet pļavās lasīt ogas un ziedus, ziemā priecāties par sniegu, ka arī katrā gadalaikā atradīsies darāmie darbi sētā un dārzā.

 

Raivis Bartušs

Mēs nofotografējāmies savās mājās uz dīvāna, jo tā vieta, kur mēs, visa ģimene, atpūšamies vakaros.
Atpūšoties uz dīvāna, mēs pārrunājam kā pagāja mūsu diena.
Vakaros mēs atpūšoties spēlējam dažādas spēles.
Bieži cepam vakaros picas un, sēžot uz dīvāna, skatāmies multfilmas.
Kad mēs esam visi kopā, mēs jūtamies laimīgi.

 

Patrīcija Taranda