Kultūra

Kultūras ziņas

1 12.03.2021
Sieviešu dienas digitālais pasākums Dagdā

Pirmdien, 8.martā, Kultūras centrs organizēja digitālu pasākumu, veltītu Starptautiskajai sieviešu dienai. To varēja vērot pilsētas iedzīvotāji un viesi uz LED ekrāna Dagdā pie Novada domes, kā arī attālināti Kultūras centra Facebook kontā.

[vairāk]
1 08.03.2021
Svinīgā ceremonijā apbalvoti Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks 2020“ saņēmēji

Svinīgā ceremonijā, ko sestdienas, 6. marta, vakarā no Latgales vēstniecības GORS tiešraidījusi Latvijas Televīzija, godināti 10 Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks” ieguvēji – spilgtākie un nozīmīgākie notikumi un personības 2020. gadā, kā arī balva par mūža ieguldījumu pasniegta keramiķim Voldemāram Vogulam.

[vairāk]
1 08.03.2021
Dagdas novada kungi sveic dāmas pavasara svētkos

Ak, sievietes! Raimonds Pauls/Valdis Artavs

[vairāk]
1 08.03.2021
Jauns albūms

“Viena no jomām, kura pēdējos gadus mani interesē, ir izprast mūzikas un skaņas ietekmi uz cilvēka fizisko, garīgo un mentālo veselību. Mani vairāko gadu pētījumi noveduši pie atziņas, ka mēs - cilvēki, vēl joprojām nespējam apzināties mūzikas un skaņu frekvenču patieso spēku un to nebeidzamās iespējas.” Elmārs Orols

[vairāk]
1 25.02.2021
Valentīndienas apsveikuma kartiņas

Asūnes Tautas namā noslēdzās Valentīndienas apsveikuma kartiņu konkurss.

[vairāk]
1 24.02.2021
Cik svarīgi ir atcerēties un saglabāt senču tradīcijas?

Skatoties reliģiskās tradīcijas, katoļi 16.februārī svin Meteņdienu jeb Aizgavēni, bet 7.martā pareizticīgie atzīmēs Masļenicu. Tā kā Meteņi ir pēdējā diena, kad drīkst priecāties pirms Lielā gavēņa, un pēdējā diena, lai maskotos, šai dienā Dagdu izstaigāja lustīgi čigāni no JB Dagne, aicinot jauniešus pievērst savu uzmanību tradīcijām.

[vairāk]