Kultūra

Kultūras ziņas

1 13.09.2021
Fotokonkursa “Kā es pavadīju vasaru” rezultāti

Noslēdzies Bērziņu Tautas nama rīkotais fotokonkurss “Kā es pavadīju vasaru”.

[vairāk]
1 30.08.2021
Pilngadnieku sumināšana Bērziņu un Šķaunes pagastos

Saulespuķu košie ziedi ir spēka, stipruma, gaismas, jaunības un atdzimšanas simbols. Tāpēc par savu svētku simbolu šos ziedus ir izvēlējies Bērziņu Tautas nams, organizējot ikgadējos pilngadnieku godināšanas svētkus. Vairākus gadus pēc kārtas šie svētki ieguva aizvien plašāku tautas interesi, taču Covid-19 pandēmija ir ieviesusi savas korekcijas.

[vairāk]
1 20.08.2021
AKOLICA mazākumtautību festivālā Jelgavā

14. augustā Jelgavā skaisti un koši izskanēja mazākumtautību festivāls "Zeme zied", kurā piedalījās arī Dagdas Kultūras centra Baltkrievu biedrības “Verbica” vokālais ansamblis ”Akolica” (vadītāja Tamāra Starovoitova).

[vairāk]
1 11.08.2021
LAMPA aicina piedzīvot sarunas 10 kopā skatīšanās vietās Latgalē

Septītā Sarunu festivāla LAMPA notikumus šogad varēs piedzīvot 20. un 21. augustā Cēsu pilsētvidē, tiešraidē festivāla mājaslapā un 47 kopā skatīšanās vietās visā Latvijā, 10 no tām – Latgalē. No Viļakas līdz Krāslavai – LAMPAS notikumiem varēs sekot līdzi vietās, kas atvērtas un pieejamas plašam interesentu lokam, tā turpinot pērn aizsākto...

[vairāk]
1 10.08.2021
Atklāta izstāde “Konstantīns Raudive – latvietis Eiropā”

7.augustā Asūnes pagasta svētku ietvaros tika atklāta izcilajam rakstniekam, parapsihologam un filozofam Konstantīnam Raudivem veltītā izstāde “Konstantīns Raudive – latvietis Eiropā”.

[vairāk]