Jauniešiem

1 19.06.2019
Skolēni joprojām var pieteikties darbam vasarā

Līdz pat 17. augustam turpinās skolēnu elektroniskā reģistrācija dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vasaras nodarbinātības pasākumā. Stādāt gribošos jauniešus patlaban visvairāk meklē darba devēji NVA Aizkraukles, Cēsu, Dobeles, Jūrmalas, Ogres, Siguldas un Valmieras filiālēs.

[vairāk]
1 27.05.2019
Dagdas novada JIC un JB”Dagne”ciemošanās Aleksandrovas internātpamatskolas pasākumā “Pateicības diena”

Aleksandrovas internātpamatskolai ir izveidojusies lieliska tradīcija- mācību gada nogalē savā skolā rīkot Pateicības dienu, kur sirsnīgo paldies- diploma un balvas veidā, par saviem veikumiem saņem katrs skolēns. Šoreiz uz šo pasākumu tika aicināti arī Dagdas novada jauniešu iniciatīvu centra bērni un jaunieši.

[vairāk]
1 21.05.2019
Latviešu jaunieši no visas pasaules šovasar pulcēsies Latgalē

Labības lauki jau lēnām sāks nobriest, kad Daugavpils novada gleznainā Vīragnas ezera krastā, pulcēsies latviešu jaunieši no visas pasaules, lai kopīgi diskutētu par aktuālām sabiedriski politiskām tēmām, radītu jaunas idejas kultūrā, biznesā, politikā, attīstītu kritisko domāšanu, kaltu rotas un iepazītos ar Latgales vēsturi.

[vairāk]
1 09.05.2019
Pārgājiens pa Konstantīna Raudives dzimto pusi

Šogad pasaulslavenajam filozofam un mūsu novadniekam Konstantīnam Raudivem būtu apritējuši 110 gadi, tāpēc mēs, Dagdas novada jaunieši, nolēmām iepazīties ar viņa dzimtajām mājām un skolu, kur viņš mācījās.

[vairāk]
1 30.04.2019
Lielā Talka Dagdas JIC ”Parka rozēs”

27. aprīlī Dagdas novada jauniešu iniciatīvu centra apmeklētāji, darbinieki un JB “Dagne” jaunieši piedalījās Lielajā Talkā.

[vairāk]
1 24.04.2019
Par velo drošību bērniem

Sākoties velo sezonai, aicinām arī izglītības iestādēs pievērst bērnu uzmanību velo drošības jautājumiem.

[vairāk]
1 23.04.2019
Eiropas iespēju datubāze jauniešiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina ikvienu jaunieti, kurš vēlas iesaistīties kādā starptautiskā projektā, kļūstot par daļu no pārmaiņu veidotājiem, reģistrēties Eiropas Solidaritātes korpusa datubāzē. Tā ir virtuālā vide, kurā jaunieši satiek organizācijas, kuras meklē projektu dalībniekus savu projektu īstenošanai, kā arī...

[vairāk]
1 15.04.2019
Lieldienas gaidot

Dagdas novada jauniešu centra apmeklētāji var dažādi saturīgi pavadīt savu brīvo laiku: dejot mūsdienu dejas, iesaistīties daudzveidīgajās rokdarbu darbnīcās, sportot, organizēt tematiskos pasākumus u.tml. darboties.

[vairāk]
1 22.02.2019
Aptauja jauniešiem

Aptauja "Dagdas novada jauniešu (18-25 gadi) intereses un apmācību vajadzības neformālās izglītības jomā"

[vairāk]