Jauniešiem

1 27.10.2015
Dagdas novada jauniešu iepazīšanās ar Award programmas iespējām

23. oktobrī Dagdas novada jauniešu iniciatīvu centrā „Parka rozes” notika tikšanās ar programmas Award Latvijā nacionālo koordinatori Katrīnu Sprudzāni un esošās programmas dalībniecēm no Rēzeknes.

[vairāk]
1 26.10.2015
Reģionālais forums jaunatnes darbā iesaistītajiem “(SA)DARBOJIES!”

Forums tiek organizēts ar mērķi veicināt labās prakses apmaiņu starp jauniešu centru un jaunatnes darbiniekiem, sniedzot atbalstu savstarpējās sadarbības veidošanā.

[vairāk]
1 21.10.2015
Jauniešu diskusija ar politiķiem

14. oktobrī Dagdas JIC „Parka rozes” notika diskusija ar politiķiem “Vai Dagdas novadā ir ko darīt jauniešiem?’’

[vairāk]
20.10.2015
Dagdas novada Jauniešu iniciatīvu centrā notiks pasākums „Award diena”

Valsts izglītības satura centra īstenotā projekta ietvaros 23.oktobrī Dagdā ieradīsies Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award* vēstneses – programmas Award nacionālā koordinatore, esošās Award dalībnieces un Latvijas junioru rekordiste sprintā Gunta Latiševa-Čudare.

[vairāk]
1 15.10.2015
Jaunieši tiekas ar studentiem

10. oktobrī Dagdas JIC „Parka rozes” notika tikšanās ar skolu absolventiem “Es gribētu Jums teikt…’’.

[vairāk]
1 22.09.2015
Ir zināmi biznesa ideju konkursa Biznesa ekspresis Latgales reģiona finālisti

Šā gada 23.septembrī, Daugavpils novada kultūras centrā, Dobeles ielā 30, Daugavpilī, pieci inovatīvu biznesa ideju konkursa Biznesa ekspresis Latgales reģiona finālisti tiksies aci pret aci ar konkursa žūriju, lai aizstāvētu savas biznesa idejas klātienē un cīnītos par finansiālu atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai (3.vieta – 2000 eur; 2.vieta –...

[vairāk]
1 21.09.2015
Atvērto durvju dienā varēs uzzināt par brīvprātīgā darba iespējam

Atvērto durvju dienā, 9.oktobrī, aicinām ciemos uz Izglītības un zinātnes ministriju, kur varēs uzzināt ne tikai par brīvprātīgā darba iespējām, bet arī iepazīties ar ministrijas darbību. Stāstīsim par brīvprātīgā darba veidiem un iespējām gan Latvijā, gan ārvalstīs.

[vairāk]
1 01.09.2015
Aktīvā nodarbinātības pasākuma „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanas noslēgums

29. augusta rītā Dagdas novada jaunieši, kuri strādāja vasarā pasākuma „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros devās ekskursijā “Latgales mazais loks jauniešiem”.

[vairāk]