Jauniešiem

Jauniešu ziņas

05.08.2020

LSK Dagdas nodaļas jauniešu laivošana pa Dagdas ezeru

12345 1/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jau piekto gadu LSK Krāslavas, Dagdas, Aglonas novadu komiteja saņem finansiālo atbalstu no Dagdas novada pašvaldības, lai organizētu sava novada teritorijā aktivitātes, kas ir ļoti iecienītas jauniešu vidū.

Šogad jaunieši ar Viking kanoe laivām devās izzinošā ekskursijā pa Dagdas ezeru. Laivu brauciens prasa lielu atbildību un disciplīnu, tāpēc tas nav iedomājams arī bez brīvprātīgo iedzīvotāju līdzdalības.
Dagdas novada zilo ezeru  pasaulē ir daudz ko novērot gan krastā, gan uz ūdens, gan tā dzīlēs. Ūdens ir skaists ainavas elements, un tas vienmēr ir kustībā, tāpat kā cilvēki. Īpašs stāsts  ir par jauniešiem, kuri, izmantojot šo unikālo iespēju, pēc tam  aizrautīgi dalījās iespaidos par piedzīvoto, kā arī diskutēja, salīdzinot grāmatās lasīto ar reālo dabas pasauli. Šāda veida aktivitātes ir arī izglītojošas, un šoreiz tās izdevās lieliski!

Par atbalstu pasākuma organizēšanā sirsnīgs paldies brīvprātīgajiem jauniešiem- Ērikai Jakovelei un Tatjanai Trofimovai, brīvprātīgajiem palīgiem- Svetlanai Vasiļjevai  un Andrejam Belovam, Jauniešu biedrībai “Senna” un Dagdas novada sporta pasākuma organizatoram Vjačeslavam Čumikam! Īpašs paldies Olly Kunertam par finansiālo atbalstu našķu iegādei!

 

LSK Krāslavas, Dagdas, Aglonas novadu komitejas Dagdas nodaļas vadītāja S.Drozdova

<- Atpakaļ uz: Jauniešiem