Jauniešiem

Jauniešu ziņas

24.11.2020

“Superjaunietis 2020”

1 1/
  • 1

"Es cenšos labas lietas darīt katru dienu. Ja katrs darītu kaut ko labu, iedomājieties, cik skaista būtu šī pasaule!" Džekijs Čans

Džekija Čana teiciens ļoti labi raksturo Dagdas novada jauniešus. Veselu gadu mūsu jaunieši čakli strādāja, veicot brīvprātīgo darbu biedrībās un centros. Jaunieši iesaistījās labdarības akcijās, piedalījās organizētājos pasākumos vai arī paši organizēja lietderīgas nodarbes, palīdzēja rakstīt un īstenot dažus projektus, kā arī pārstāvēja savu biedrību/centru jauniešu semināros, apmācībās un pasākumos ne tikai novada mērogā, bet arī ārpus tā.

 Lai pateiktos brīvprātīgā darba veicējiem, Dagdas novada JIC, jau otro gadu pēc kārtas, Valsts svētku ietvaros organizē pasākumu “Superjaunietis”. Šoreiz tika apbalvoti 19 mūsu novada jaunieši. Katrs saņēma piemiņas balvas - atstarotāju un blociņu ar Dagdas novada logotipu, kā arī t- kreklu. Mēs lepojamies ar mūsu jauniešiem, viņiem ir spēks un bezgalīgā enerģijas plūsma!

Paldies arī Dagdas novada jaunatnes darbiniekiem par to, ka viņi spēj ieinteresēt jauniešus veikt brīvprātīgo darbu!

 Mūsu “Superjaunieši”: Elīna Aprube, Laimonis Muštavinskis, Sanita Sinicina, Patricija Taranda, Daiga Karpoviča, Sidija Andžāne, Lauris Meikšāns, Andrejs Kozlovskis, Viktorija Vojevodska, Ralfs Daniels Rakickis, Maksims Stepiņš, Natālija Trofimova, Rita Šukele, Laura Mizāne, Jurijs Lovčinovskis, Oskars Stepiņš, ElianaTrahnova, Elvis Krūmiņš, Evelīna Grīnberga.

 

Svetlana Ilatovska

Jaunatnes lietu speciālists

 

<- Atpakaļ uz: Jauniešiem