Jauniešiem

Kultūras ziņas, Jauniešu ziņas

30.08.2021

Pilngadnieku sumināšana Bērziņu un Šķaunes pagastos

12345 1/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Saulespuķu košie ziedi ir spēka, stipruma, gaismas, jaunības un atdzimšanas simbols. Tāpēc par savu svētku simbolu šos ziedus ir izvēlējies Bērziņu Tautas nams, organizējot ikgadējos pilngadnieku godināšanas svētkus. Vairākus gadus pēc kārtas šie svētki ieguva aizvien plašāku tautas interesi, taču Covid-19 pandēmija ir ieviesusi savas korekcijas.

Saulespuķu svētku ietvaros parasti tika sveikti Bērziņu un Šķaunes pagastos deklarētie, pilngadību sasniegušie jaunieši. Turpinot iesāktās tradīcijas, jaunizveidotā Krāslavas novadā Bērziņu un Šķaunes pagastos arī šogad neizpalika bez pilngadnieku sveikšanas. Spītējot Covid–19 ierobežojumiem, tika organizēta individuāla jauniešu godināšana. Dāvanas un ziedus šogad  saņēma septiņi jaunieši: Daniels, Laura, Sintija, Ivans, Agnija, Dairis, Lauris.

Gribam pateikt  lielu paldies pilngadniekiem par atsaucību un novēlēt - lai jūsu dzīvē vienmēr spīd saule! Ļaujiet tai padzīt visus mākoņus un pērkona negaisu! Nekad neaizmirstiet par draugiem un radiem! Ļaujiet sev aizmirst visu slikto un reizināt labo! Dzīvojiet, mīliet, sapņojiet – šodien ir jūsu diena! Lai visi sapņi piepildās!

 

Kultūras pasākumu organizators

Andrejs Belovs

<- Atpakaļ uz: Jauniešiem