Jauniešiem

Ziņas, Jauniešu ziņas

03.06.2021

Patīkams pārsteigums Dagdas bērniem

12345678 1/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

1.jūnijā gandrīz visā pasaulē tiek svinēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Tās aizsākumi meklējami 1925. gadā, kad Ženēvā norisinājās Pasaules konference bērnu labklājībai. Speciāli bērniem, īpašu svētku veidā, pirmo reizi šī diena Latvijā tika atzīmēta 1950. gadā. Kopš tā laika Starptautiskā bērnu aizsardzības diena ir kā nemainīga, jauka tradīcija- iesaistīt bērnus dažādās aktivitātēs, lai dāvātu patiesu prieku un sajūtu, ka šī ir tieši viņu diena!

Ļaut bērniem izjust īpašās dienas prieku, jau otro gadu pēc kārtas, ir liels izaicinājums, jo jāpielāgojas visiem ar Covid-19 situāciju saistītiem ierobežojumiem. Taču viss ir iespējams, ja kopā apvienojas viena mērķa vadīti speciālisti, brīvprātīgie palīgi un, protams, bērnu vecāki. Pa šo laiku esam iemācījušies sadzīvot ar izveidojušos situāciju, kā arī kārtīgi izplānot notiekošās darbības.


Šī gada 1.junijā Dagdas pilsētas  ielās bērni varēja sastapt "multfilmu varoņus", kas dalīja iesaiņotus  saldumus un, lai iemūžinātu šīs dienas prieka emocijas fotogrāfijā, piedāvāja arī kopā nofotografēties. Bērnu acīs mirdzēja prieks, par skaisto pārsteigumu bija jūtams patīkams satraukums . Tas nozīmēja, ka īpašās dienas svētki izdevās!


Sirsnīgs paldies visiem atbalstītājiem, kuri palīdzēja Dagdas bērniem izjust īpašās dienas patīkamos pārsteigumus: Dagdas novada jauniešu iniciatīvu centra komandai un brīvprātīgajiem jauniešiem- Ievai Murānei, Undīnei Goliginai, Katrīnai Kuzņecovai, Raitim Šugailo, Ričardam Šaško, Evitai Pavlovičai, Kristīnei Ozoliņai-, videoinženierim Jānim Viļumam, brīvprātīgajiem palīgiem: M.Trifanovai, A.Filipenokai, A. Belovam. Liels paldies arī jauniešiem: Janai Antonovai par pasākuma fotografēšanu un Evikai Muižniecei par dāvināto garšīgo tortikas pēc pasākuma lieti noderēja "multfilmu varoņucienastam.

LSK Krāslavas, Dagdas,Aglonas novadu komitejas Dagdas nodaļas vadītāja
Sandra Drozdova

<- Atpakaļ uz: Jauniešiem