Jauniešiem

Paziņojumi, NVO ziņas, Jauniešu ziņas

26.11.2020

LABDARĪBAS AKCIJA „ROKU ROKĀ – ESAM KOPĀ”

1 1/
  • 1

Jauniešu biedrība (JB) „Dagne” jau vairākus gadus pēc kārtas organizē labdarības akcijas, aicinot tajās iesaistīties Dagdas novada uzņēmējus un citus labo darbu atbalstītājus.

Šī gada „Dagnes” organizētā akcija „ROKU ROKĀ – ESAM KOPĀ” tiek veltīta cilvēkiem, kuriem katra nodzīvotā diena arvien intensīvāk atgādina mūža nogales tuvošanos; kuri vēlētos pateikt „piedod”, bet jau ir par vēlu; kuri vēlētos atgriezties pagātnē, lai kaut nedaudz pamainītu savu dzīvi; kuriem sapņi diez vai kādreiz piepildīsies, jo vairs nav laika, veselības un citu iespēju tos īstenot... Viņi ir vientuļie, Dagdas novadā dzīvojošie, seniori, kuri alkst pēc mīlestības un rūpēm; kuri varētu no sirds, ar asarām acīs un patieso smaidu pateikt Jums „paldies” par to, ka neaizmirsāt; par ikvienu Jūsu dāvāto uzmanības mirkli, kas ilgtu dažu sirsnīgo vārdu garumā.

Mūsdienu steidzīgajā, aizņemtajā dzīves ritmā ir grūti ziedot laiku citu cilvēku labā, īpaši tad, ja pretī nesaņemam līdzvērtīgo atlīdzību. Šo Ziemassvētku gaidīšanas periodu JB „Dagne” vēlas piepildīt ar labestību, sagādājot nelielas dāvaniņas mūsu pašu redzeslokā esošajiem vientuļajiem senioriem, vecākiem par 70 gadiem, kurus ikdienā neviens vairs neapciemo. Mēs aicinām arī Jūs, mīļie draugi, finansiāli vai materiāli – saldumu veidā - atbalstīt mūsu iniciatīvu, lai ar katru sarūpēto pārsteigumu varētu kopīgi radīt sirsnīgo svētku noskaņu cilvēkiem, kurus ir žēl, jo šī mazā Ziemassvētku dāvaniņa varētu būt pat pēdējais lielākais prieka mirklis viņu mūžā.

Jauniešu biedrībai „Dagne” nav finansiālo līdzekļu šīs labdarības akcijas īstenošanai, jo tā ir nevalstiskā organizācija, kas nenodarbojas ar uzņēmējdarbību. Šī iemesla dēļ JB „Dagne” katru gadu lūdz Jūsu, dārgie uzņēmēji un pārējie labdarības atbalstītāji, palīdzību – iespēju robežās, pārskaitīt kādu naudas summu uz bankas kontu vai ziedojot saldumus.

Informāciju par ziedošanas iespējām un konta numuru var uzzināt Dagdas novada Jauniešu iniciatīvu centrā (Alejas iela 11A) vai pa tālr. +371 29693869.

No savas puses jauniešu biedrība „Dagne” garantē: pateicības izteikšanu Jums un Jūsu uzņēmumam Dagdas novada mājas lapā - www.dagda.lv - un soc. tīklos: „Instagram”, „Facebook” u.c.. Jau iepriekš sakām Jums lielu PALDIES par atsaucību, sapratni un atbalstu!


 

Aivars Bačkurs

Jauniešu biedrības "DAGNE" valdes priekšsēdētājs

 

<- Atpakaļ uz: Jauniešiem