Jauniešiem

Jauniešu ziņas

11.07.2019

Jauniešu biedrības "Dagne" pirmā pieredze starptautiskajos jauniešu apmaiņas projektos

1 1/
  • 1

Šonedēļ divas jaunas, talantīgas jaunietes - Jūlija Smoļaninova un Jana Poļaka, devās braucienā uz Spāniju, lai pārstāvētu Dagdas novadu starptautiskajā jauniešu apmaiņas "Youth exchanges".

Dagdas jaunietes desmit dienas piedalīsies projekta aktivitātēs, kur gūs jaunu pieredzi kultūras un mākslas jomā. Šajā jauniešu apmaiņas braucienā, ar fantastisku nosaukumu "The Colour of Your Life" (Tava dzīves krāsa), piedalās 23 dalībnieki no četrām valstīm: Spānijas, Latvijas, Igaunijas un Francijas.

Kas ir Jauniešu apmaiņa?

Jauniešu apmaiņas ļauj dažādu valstu jauniešu grupām tikties, dzīvot un strādāt kopā pie kopīgiem projektiem. Pasākumi notiek ārpus skolas vides tādās aktivitātēs kā darba semināri, mācības, debates, lomu spēles, āra aktivitātes u.tml. saturīgās nodarbēs. Vissvarīgākais aspekts pie kura strādā visi jaunieši ir līdzdalība.

Paldies par fantastisko iespēju topošiem JB "Dagne" sadarbības partneriem biedrībai "Jaunatne smaidam", kā arī īpašs paldies Matīsam - aktīvam cilvēkam ar plašu sirdi, kurš atbalstīja mūs pirmo soļu speršanā pretī mūsu sapnim!

Que nuestros grandes jóvenes tengan éxito!

#youthexchanges #Erasmus+ #JBDagne


Jauniešu biedrības "Dagne" vadītājs Aivars Bačkurs

 

<- Atpakaļ uz: Jauniešiem