Jauniešiem

Jauniešu ziņas, NVO ziņas

21.09.2020

Bērnu rotaļu laukuma atjaunošana Andzeļos

123456 1/
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Jauniešu biedrība “OrhidejasS” piedalījās Dagdas novada pašvaldības projektu izsludinātā konkursā "Sabiedrība ar dvēseli 2020" un īstenoja atbalstītu projektu “Bērnu rotaļu laukuma atjaunošana Andzeļos”

Projekta mērķis un uzdevumi – Labiekārtot bērnu rotaļu laukumu biedrības teritorijā: uzbūvēt jaunos spēļu moduļus un atjaunot vecos, iestādīt augus puķu dobēs.
Projekta īstenošanai pašvaldība piešķīra 500 EUR. Tika iegādātas dažādas krāsas krāsošanai, kokmateriāli un remontu instrumenti spēļu moduļu remontēšanai un izgatavošanai. Projekta rezultātā tika uzstādīts jauns, kokveida spēļu modelis mini- autobuss ar jumtu un spēļu vietu iekšā. Četriem rotaļu moduļiem tika atjaunota noplukusi un izbalējusi krāsa, nomainītas salūzušas un nokritušas detaļas. Apkārt rotaļu laukumam tika atjaunotas un apzaļumotas puķu dobes.
Esam lepni un godināti, par paveikto darbu. Atjaunotie un izkrāsotie spēļu moduļi izskatās daudz labāk, skaistāk un drošāk. Jauns, kokveida spēļu modelis mini- autobuss padara biedrības teritoriju daudz omulīgāku un sakoptāku.
Biedrība “OrhidejasS” pateicas projekta realizēšanā Dagdas novada pašvaldībai, Andzeļu pagasta pārvaldei, Viktoram Sevastjanovam par jauno uzbūvētu kokveida spēļu moduļi mini-autobuss, kā arī visiem brīvprātīgajiem jauniešiem un pagasta iedzīvotājiem, kuri ieguldīja savus spēkus, pacietību un veltīja savu brīvo laiku rotaļu laukuma atjaunošanai.

Anna Sevastjanova
Projekta vadītāja

<- Atpakaļ uz: Jauniešiem