Jauniešiem

1 16.05.2018
Horvātijas kolorīts

Aprīļa pēdējā nedēļā, kad laika apstākļi nebija labvēlīgi Latvijai, četras Dagdas vidusskolas 11.a klases skolnieces un divas skolotājas Erasmus+ projekta ietvaros devās uz saulaino, silto un daudzkrāsaino Horvātiju, kur pavadīja atmiņām pilnu nedēļu, tiekoties un kopā darbojoties ar projektā iesaistītajiem skolēniem un skolotājiem no Austrijas,...

[vairāk]
1 16.05.2018
Jaunieši aicināti piedalīties Latvijas - Japānas apmaiņas programmā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina Latvijas jauniešus piedalīties Starptautiskā jaunatnes attīstības apmaiņas programmā starp Latviju un Japānu (International Youth Development Exchange Program). Apmaiņas ietvaros šī gada rudenī 14 jaunieši no Japānas viesosies Latvijā, lai uzzinātu vairāk par Latviju un tās kultūru, un 9...

[vairāk]
1 09.05.2018
Jēkabpils Jauniešu diena 2018

Aktīvākā jauniešu organizācija Jēkabpils Jauniešu dome arī šogad piedāvā jaudīgāko vasaras sezonas iesildīšanas pasākumu - Jēkabpils Jauniešu dienu 2018! Šogad tā norisināsies 19.maijā.

[vairāk]
1 08.05.2018
Dagdas novada jaunieši izzinošajā ekskursijā iepazīst Ciblas novada dabu

LVAF projekta “Dabas vērtību apzināšana un cieņpilnas attieksmes veidošana Latvijas austrumu pierobežas jauniešu lokā” ietvaros, š.g. 5.maijā, Konstantinovas, Asūnes, Andrupenes, Andzeļu, Ezernieku pagasta un Dagdas jaunieši devās izzinošajā ekskursijā uz Ciblas novadu, lai apskatītu un iegūtu informāciju par Eversmuižu, kā arī iepazītu vietējās...

[vairāk]
1 08.05.2018
Jauniešu iniciatīvu centra aprīļa aktivitātes

Aicinām ielūkoties jaunatnes darba aktivitātēs.

[vairāk]
1 17.04.2018
Dagdas un Ciblas novada jaunieši iepazīst Rāznas Nacionālā parka teritoriju Dagdas novadā

14. aprīlī Dagdas un Ciblas novada jaunieši pulcējās kopā, lai turpinātu savu dalību LVAF projektā ”Dabas vērtību apzināšana un cieņpilna attieksmes veidošana Latvijas austrumu pierobežas jauniešu lokā.”

[vairāk]
1 27.03.2018
Saņemta labdarības krava no Vācijas

Marta nogalē Dagdas novada Jauniešu iniciatīvu centrā “Parka rozes” sagaidīja ciemiņus no Vācijas Olly Kunertu un Janu Orlovsku-Grodotzki, kuri atveda kārtējo labdarības kravu mūsu novada jauniešu centriem un biedrībām.

[vairāk]
1 19.03.2018
Jaunieši paplašina savu redzesloku

14. martā Dagdas novada izglītības iestāžu parlamenta pārstāvji un aktīvākie 7.-11. klašu skolēni no Dagdas un Ezernieku vidusskolām, Andzeļu, Andrupenes, Asūnes un Šķaunes pamatskolām devās ekskursijā uz Rīgu.

[vairāk]
1 19.03.2018
Jauniešu ekspedīcijas noslēgums

Pirmdien, 12.martā, LVAF projekta “Dabas vērtību apzināšana un cieņpilnas attieksmes veidošana Latvijas austrumu pierobežas jauniešu lokā” ietvaros VIKC “Ķepa” notika divi pasākumi: ekspedīcijas “Nozīmīgāko vietējo dabas objektu apzināšana slēpojot” secinājumu un rezultātu apkopošana un radošās darbnīcas “Lietu otrā dzīve”.

[vairāk]
1 15.03.2018
Jauniešu aktivitātes februārī

Aicinām uzzināt ko un kā dara mūsu jaunieši.

[vairāk]