Jauniešiem

1 30.01.2021
Dagdas novada jaunieši realizē projektu "DROSME RŪPĒTIES”

Projekta mērķis ir veicināt kopienas dažādu jauniešu sadarbību kopīgu mērķu labā, izzinot un izaicinot tradicionālās dzimumu lomas un stereotipus, kritiski analizējot to saistību ar sabiedrībā pastāvošo vardarbību, tādējādi mazinot risku, ka jaunieši piedzīvo vardarbību vai kļūst par cilvēku tirdzniecības upuriem. Rezultātā tiks saliedēta arī...

[vairāk]
1 04.01.2021
Jauniešu biedrības “DAGNE” atbalstītais projekts “Be More”

2020. gada nogalē Zviedrijas – Latvijas sadarbības fonds atbalstīja Dagdas novada jauniešu biedrības “Dagne” iesniegto projektu “Be More” (tulk. “Esi vairāk”), kas tiks īstenots no 2021. gada 15. janvāra līdz 15. jūlijam. Projekta ietvaros tiek paredzēts izveidot ietekmīgu jauniešu līderu grupu Latgales reģionā, kuri spētu iesaistīt arvien vairāk...

[vairāk]
1 30.12.2020
ROKU ROKĀ – ESAM KOPĀ

Jauniešu biedrība (JB) „Dagne” jau vairākus gadus pēc kārtas organizē labdarības akcijas, aicinot tajās iesaistīties Dagdas novada uzņēmējus un citus labo darbu atbalstītājus.

[vairāk]
1 30.12.2020
Drosme rūpēties

“Drosme rūpēties” projekta ietvaros, tika aizvadītas 10 nodarbības. Daudz emociju, pārdzīvojumu un grūtību piedzīvots šo nodarbību laikā. Tātad, iepazīsimies ar grupas vadītājas Jūlijas Smoļaninovas atziņām par darbu tiešsaitē ar jauniešiem.

[vairāk]
1 21.12.2020
Romu dejas meistarklase

2020. gada 17.decembrī Jauniešu biedrība “DAGNE”, sadarbībā ar PIKC RVT Krāslavas struktūrvienību un Krāslavas romu biedrības vadītāju Lidiju Čubreviču, organizēja tiešsaistes romu dejas meistarklasi.

[vairāk]
1 18.12.2020
Lielā Talka izsludina konkursu skolēniem - kļūsti par idejas nesēju zaļas, tīras Latvijas un pasaules veidošanā

Šī gada izskaņā Latvijas skolu 5.-12. klašu skolēniem Vislatvijas kustība Lielā Talka un Pasaules talka rīko konkursu “Tīra vide – neatņemama mana un manu vienaudžu Latvijas sastāvdaļa”. Konkursa mērķis ir aktualizēt nepieciešamību rūpēties par vidi un saglabāt to tīru un skaistu nākamajām paaudzēm. Konkursa laureāti uz mēnesi kļūs par 2021. gada...

[vairāk]
1 14.12.2020
Aktīvā jaunatne Dagdas novadā

Ar lepnumu paziņojam, ka pēdējā gada laikā, līdz ar daudzveidīgu aktivitāšu un vairāku projektu īstenošanu, jauniešu biedrības "Dagne" devums Dagdas novada iedzīvotājiem - īpaši jauniešiem - ir krietni palielinājies.

[vairāk]
1 10.12.2020
ROMU DEJAS ONLINE MEISTARKLASE

Biedrība "Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs" sadarbībā Jauniešu biedrība "Dagne" ar Kultūras ministrijas atbalstu, lai veicinātu Latvijas romu kultūras savpatnības saglabāšanu Krāslavas apkaimē, atbalstot šīs nacionālās minoritātes iniciatīvu, šī gada 17. decembrī plkst. 17:30 organizē romu tautas deju online meistarklasi,...

[vairāk]
1 04.12.2020
Projekta “Drosme rūpēties” pirmās nodarbības

Tika novadītas pirmās divas projekta "Drosme rūpēties" nodarbības. Jauniešu grupas vadītāja - Jūlija Smoļaninova - un tās dalībnieki - Dagdas novada jaunieši - satikās "Zoom" video konferencē, lai apspriestu sekojošas tēmas: "Kas un kādi mēs esam?" un "Kas un kāds/-a esmu es?".

[vairāk]
1 26.11.2020
LABDARĪBAS AKCIJA „ROKU ROKĀ – ESAM KOPĀ”

Jauniešu biedrība (JB) „Dagne” jau vairākus gadus pēc kārtas organizē labdarības akcijas, aicinot tajās iesaistīties Dagdas novada uzņēmējus un citus labo darbu atbalstītājus.

[vairāk]