Jauniešiem

1 09.05.2019
Pārgājiens pa Konstantīna Raudives dzimto pusi

Šogad pasaulslavenajam filozofam un mūsu novadniekam Konstantīnam Raudivem būtu apritējuši 110 gadi, tāpēc mēs, Dagdas novada jaunieši, nolēmām iepazīties ar viņa dzimtajām mājām un skolu, kur viņš mācījās.

[vairāk]
1 30.04.2019
Lielā Talka Dagdas JIC ”Parka rozēs”

27. aprīlī Dagdas novada jauniešu iniciatīvu centra apmeklētāji, darbinieki un JB “Dagne” jaunieši piedalījās Lielajā Talkā.

[vairāk]
1 24.04.2019
Par velo drošību bērniem

Sākoties velo sezonai, aicinām arī izglītības iestādēs pievērst bērnu uzmanību velo drošības jautājumiem.

[vairāk]
1 23.04.2019
Eiropas iespēju datubāze jauniešiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina ikvienu jaunieti, kurš vēlas iesaistīties kādā starptautiskā projektā, kļūstot par daļu no pārmaiņu veidotājiem, reģistrēties Eiropas Solidaritātes korpusa datubāzē. Tā ir virtuālā vide, kurā jaunieši satiek organizācijas, kuras meklē projektu dalībniekus savu projektu īstenošanai, kā arī...

[vairāk]
1 15.04.2019
Lieldienas gaidot

Dagdas novada jauniešu centra apmeklētāji var dažādi saturīgi pavadīt savu brīvo laiku: dejot mūsdienu dejas, iesaistīties daudzveidīgajās rokdarbu darbnīcās, sportot, organizēt tematiskos pasākumus u.tml. darboties.

[vairāk]
1 22.02.2019
Aptauja jauniešiem

Aptauja "Dagdas novada jauniešu (18-25 gadi) intereses un apmācību vajadzības neformālās izglītības jomā"

[vairāk]
1 21.02.2019
Jauniešu tikšanās Andrupenē

Piektdien, 15.februārī jauniešu biedrību un centru pārstāvji tikās Andrupenē, lai piedalītos galda tenisa sacensībās, kā arī lietderīgi pavadītu brīvo laiku savu vienaudžu vidū.

[vairāk]
1 20.02.2019
Tiesībsargs izsludina konkursu bērniem un jauniešiem “Esi radošs – #RadiLikumu!”

Par godu Bērnu tiesību aizsardzības konvencijas ratificēšanas 30 gadu jubilejai tiesībsargs organizē īpašu konkursu bērniem un jauniešiem. Konkursa galvenais uzdevums ir izstrādāt Bērnu tiesību aizsardzības likumu bērniem un jauniešiem draudzīgā valodā. Tiesībsargs sagatavojis arī ļoti vilinošu balvu – braucienu uz AHHA centru Tartu, Igaunijā.

[vairāk]
1 13.02.2019
Pirmo reizi Latvijā tapusi jauniešu netiķete jeb vadlīnijas uzvedībai tiešsaistē

Samsung skola nākotnei sadarbībā ar Rīgas Skolēnu domi un jauniešiem visā Latvijā radījusi unikālu projektu – Latvijā pirmo jauniešu netiķeti jeb uzvedības vadlīnijas tiešsaistē. Tajā ietverti būtiskākie punkti par digitālo uzvedību, e-saziņu, drošību un privātumu, kā arī autortiesību ievērošanu. Aicinot ar netiķeti iepazīstināt visus Latvijas...

[vairāk]