Jauniešiem

1 22.02.2019
Aptauja jauniešiem

Aptauja "Dagdas novada jauniešu (18-25 gadi) intereses un apmācību vajadzības neformālās izglītības jomā"

[vairāk]
1 21.02.2019
Jauniešu tikšanās Andrupenē

Piektdien, 15.februārī jauniešu biedrību un centru pārstāvji tikās Andrupenē, lai piedalītos galda tenisa sacensībās, kā arī lietderīgi pavadītu brīvo laiku savu vienaudžu vidū.

[vairāk]
1 20.02.2019
Tiesībsargs izsludina konkursu bērniem un jauniešiem “Esi radošs – #RadiLikumu!”

Par godu Bērnu tiesību aizsardzības konvencijas ratificēšanas 30 gadu jubilejai tiesībsargs organizē īpašu konkursu bērniem un jauniešiem. Konkursa galvenais uzdevums ir izstrādāt Bērnu tiesību aizsardzības likumu bērniem un jauniešiem draudzīgā valodā. Tiesībsargs sagatavojis arī ļoti vilinošu balvu – braucienu uz AHHA centru Tartu, Igaunijā.

[vairāk]
1 13.02.2019
Pirmo reizi Latvijā tapusi jauniešu netiķete jeb vadlīnijas uzvedībai tiešsaistē

Samsung skola nākotnei sadarbībā ar Rīgas Skolēnu domi un jauniešiem visā Latvijā radījusi unikālu projektu – Latvijā pirmo jauniešu netiķeti jeb uzvedības vadlīnijas tiešsaistē. Tajā ietverti būtiskākie punkti par digitālo uzvedību, e-saziņu, drošību un privātumu, kā arī autortiesību ievērošanu. Aicinot ar netiķeti iepazīstināt visus Latvijas...

[vairāk]
1 13.02.2019
“Zaļā josta” aicina skolēnus piesķirt otro elpu lietām un radīt jaunus, videi draudzīgus iepirkuma maisiņus

Plastmasas maisiņu patēriņš ik gadu pieaug, radot vides piesārņojumu un draudus dzīvajai dabai. Lai arī kopš šī gada 1. janvāra tirdzniecības vietās stājušies spēkā strikti plastmasas maisiņu bezmaksas izplatīšanas ierobežojumi, vides ieguvums ir nepietiekams - ir būtiski sniegt sabiedrībai videi draudzīgas un ilgtspējīgas alternatīvas.

[vairāk]
1 17.01.2019
Jauniešu “Masku balle” Asūnē

11. janvārī Asūnes TN notika “Masku balle” jauniešiem, kuru organizēja jauniešu biedrība “Ašo kompānija”. Uz šo balli bija ieradušies maskotie jaunieši no Andrupenes, Andzeļiem, Šķaunes, Bērziņiem, Dagdas, Svariņiem un Asūnes.

[vairāk]
1 17.01.2019
Labdarības pasākums „Mandarīnu rallijs”

11.01.2019. Dagdas vidusskolā notika labdarības pasākums „Mandarīnu rallijs” 1.-4. klašu bērniem.

[vairāk]
1 11.01.2019
Slidotava ir atvērta!

Vislabākais veids kā pavadīt brīvo laiku ir pavadīt to aktīvi!

[vairāk]
1 08.01.2019
Paldies projektam „Giving for Latvia”!

Mūsdienu pasaule ir iespēju pilna. Mēs varam komunicēt ar cilvēkiem, kas atrodas kādā citā valstī, mēs varam apceļot visu pasauli, ka arī varam saņemt palīdzību un atbalstu no labiem un uzņēmīgiem cilvēkiem. Projekts „Giving for Latvia” ir labo darbu piemērs.

[vairāk]
1 11.12.2018
Dagdas novada JIC jauniešu tikšanās ar dekānu Pāvilu Odiņu

Katru gadu četras nedēļas pirms Ziemassvētkiem sākas Adventa laiks. Vārds “advente” ir veidojies no latīņu vārda “advenire”, kas nozīmē atnākšanu. Adventa laiks mums atgādina to, ka Kristus nāks vēlreiz.

[vairāk]