Jauniešiem

1 17.01.2019
Jauniešu “Masku balle” Asūnē

11. janvārī Asūnes TN notika “Masku balle” jauniešiem, kuru organizēja jauniešu biedrība “Ašo kompānija”. Uz šo balli bija ieradušies maskotie jaunieši no Andrupenes, Andzeļiem, Šķaunes, Bērziņiem, Dagdas, Svariņiem un Asūnes.

[vairāk]
1 17.01.2019
Labdarības pasākums „Mandarīnu rallijs”

11.01.2019. Dagdas vidusskolā notika labdarības pasākums „Mandarīnu rallijs” 1.-4. klašu bērniem.

[vairāk]
1 11.01.2019
Slidotava ir atvērta!

Vislabākais veids kā pavadīt brīvo laiku ir pavadīt to aktīvi!

[vairāk]
1 08.01.2019
Paldies projektam „Giving for Latvia”!

Mūsdienu pasaule ir iespēju pilna. Mēs varam komunicēt ar cilvēkiem, kas atrodas kādā citā valstī, mēs varam apceļot visu pasauli, ka arī varam saņemt palīdzību un atbalstu no labiem un uzņēmīgiem cilvēkiem. Projekts „Giving for Latvia” ir labo darbu piemērs.

[vairāk]
1 11.12.2018
Dagdas novada JIC jauniešu tikšanās ar dekānu Pāvilu Odiņu

Katru gadu četras nedēļas pirms Ziemassvētkiem sākas Adventa laiks. Vārds “advente” ir veidojies no latīņu vārda “advenire”, kas nozīmē atnākšanu. Adventa laiks mums atgādina to, ka Kristus nāks vēlreiz.

[vairāk]
1 11.12.2018
Dagdas novada JIC jauniešu diskusija “Kā sadzīvot draudzīgi”

4. decembrī Dagdas novada JIC jauniešiem bija organizēta tikšanās ar Valsts probācijas dienesta (VPD) Krāslavas teritoriālās struktūrvienības vadītāju Mariju Kampāni, lai diskusijā apspriestu svarīgu jautājumu: “Kā sadzīvot draudzīgi?”. Diskusijas gaitā jaunieši izteica savus uzskatus, uzdeva interesējošos jautājumus un saņēma izsmeļošas atbildes,...

[vairāk]
1 26.11.2018
Labdarības krava no Vācijas

23. novembrī LSK Krāslavas, Dagdas, Aglonas novadu komitejas Dagdas nodaļā tika saņemta labdarības krava no Vācijas.

[vairāk]
1 23.11.2018
Dagdas novada JIC darbinieku dāvana Latvijas simtgadei

Sagaidot Latvijas simtgadi, Dagdas novada jauniešu centros un biedrībās tika organizēti daudzi pasākumi, kuros mūsu novada jaunieši aktīvi iesaistījās. Katru gadu, valsts svētku, mēnesī mūsu novada jaunieši un jaunatnes darbinieki cenšas arvien radošāk dekorēt savas organizācijas telpas vai teritoriju.

[vairāk]
1 14.11.2018
Valsts svētki Dagdas novada jauniešu iniciatīvu centrā

9. novembrī Dagdas novada jauniešu centrā notika Latvijas simtgadei veltīts pasākums.

[vairāk]
1 14.11.2018
Pasākums Dagdas vidusskolas bibliotēkā

Skolas gaitas pēc rudens brīvlaika ir uzsāktas, tajā skaitā arī pirmklasniekiem. Palika ne tik daudz laika, kad sapratīsim, ka šis mācību pusgads būs jau pagājis. Tomēr, aktīvi skolēni prot izplānot laiku ne tikai mācībām, bet arī lietderīgiem atpūtas brīžiem. Tāpēc šī gada 12. novembrī JB ”Dagne” un JIC brīvprātīgie jaunieši aicināja Dagdas...

[vairāk]