Izglītība

Izglītības ziņas

1 12.01.2022
Paldies diena Ezernieku vidusskolā

11.janvāris ir Starptautiskā PALDIES diena. Pateicības vārdiem ir stipra iedarbība, ar to cilvēki dāvina prieku cits citam un pauž uzmanību, bez kuras nevar dzīvot neviens cilvēks.

[vairāk]
1 06.01.2022
26 188 bērni piedalījās projektā “Man ir tīri zobi!” 2021.gadā

2021. gadā Latvijas Republikas Veselības ministrija uzsāka īstenot “Programmu pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem Latvijā par mutes un zobu veselības veicināšanu saistībā ar veselīga uztura paradumiem”.

[vairāk]
1 05.01.2022
Ziemassvētki Ezernieku vidusskolā

Sākumskolas bērniem, Ziemassvētku gaidīšanas laiks sākās klusi ar mieru un pārdomām. Katrs bērns gaidīja to pasakaino brīdi, kad spēs redzēt Salaveci, saņemt no tā dāvanu, pateikt laba vēlējumus un ticēt brīnumam, kura tā mums trūka. Bet, lai to sagaidītu, bērni centīgi un aktīvi piedalījās dažādās aktivitātēs.

[vairāk]
1 29.12.2021
Ziemassvētki Ezernieku vidusskolas pirmsskolas izglītības grupā

Klāt ir decembris, kad gatavojamies gada gaidītākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem.

[vairāk]
1 29.12.2021
Ziemassvētku laiks Ezernieku vidusskolā

Kad dienas paliek arvien īsākas, bet naktis, piebērdamas debesis ar zvaigžņu paklāju, uzzied savā burvībā, pienāk Ziemassvētku laiks. Cilvēki kļūst labestīgāki, dāsnāki un atvērtāki pasaulei. Gribas iepriecināt savus līdzcilvēkus, ir vēlme izdarīt ko ļoti labu un palīdzēt kādai noskumušai sirsniņai.

[vairāk]
1 23.12.2021
Semestra noslēgums Andrupenes pamatskolā

Pēc patriotiskā noskaņā pavadītā novembra Andrupenes pamatskolas bērni sāka gatavoties Ziemassvētkiem. Pie katras klases durvīm parādījās pašu darinātie Adventa vainagi, pat virtuves darbinieki iesaistījās šai aktivitātē, izveidojot ēdinātāju funkcijām atbilstošu rotu!

[vairāk]
1 20.12.2021
Rokopera “Mauglis”

Šogad bija ieplānots klātienē apmeklēt izcilā komponista Mārtiņa Brauna 70 gadu jubilejai veltītās rokoperas “Mauglis” jauniestudējumu, kas bija iekļauts “Skolas somas” aktuālo piedāvājumu sarakstā.

[vairāk]