JAUNĀKĀS ZIŅAS

1 24.10.2014
Devītajā Latvijas lielākā ķirbja čempionātā jau atkal pārspēts rekords!

23. oktobrī, Rīgas Zooloģiskajā dārzā jau devīto gadu pēc kārtas norisinājās par tradīciju kļuvušais Latvijas lielākā ķirbja čempionāts, kur no 10 Latvijas raženākajām dārza ogām atkārtoti par uzvarētāju kļuva dagdēnietes Innas Kozlovskas 232 kilogramu smagais ķirbis, uzstādot jaunu Latvijas rekordu.

[vairāk]
24.10.2014
Top Franča Trasuna 150. gadadienai veltīts uzvedums

Šogad aprit garīdznieka, literāta, valstsvīra un sabiedriskā darbinieka Franča Trasuna 150. gadadiena. Notikumam par godu 30. oktobrī 18.00 Latgales vēstniecībā GORS pirmo un vienīgo izrādi piedzīvos literāri muzikālais jaunuzvedums „Francis”, kurā tiks atklātas Trasuna dzīves un darba lapaspuses.

[vairāk]
1 23.10.2014
Projekta „Zaļie maršruti bez šķēršļiem” partneru noslēguma tikšanās Baltkrievijā, Lietuvā un Latvijā

Izvērtēta projektā „Zaļie maršruti” iekļauto tūrisma objektu pieejamība ceļotājiem ar dažāda veida invaliditāti. No 8. līdz 17. oktobrim projekta partneru un ekspertu darba grupa Latvijas, Lietuvas un Baltkrivijas pierobežā apmeklēja objektus, kuros vides pieejamību uzņemas nodrošināt gan valsts un pašvaldības iestādes, gan privātie uzņēmēji. Pēc...

[vairāk]

Visi jaunumi

PAZIŅOJUMI

23.10.2014
Apmācības jauniešiem

Aicina piedalīties neformālās izglītības apmācībās jauniešus ar redzes traucējumiem un aktīvus jauniešus, kuri vēlas īstenot kopīgus projektus „Daudzveido savu rītdienu!"

[vairāk]
10.10.2014
Seminārs "Lauku sēta – lauku tūrisms"

SIA "Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs" aicina uz izglītojošo semināru par tēmu "Lauku sēta – lauku tūrisms" š.g. 28-29.oktobrī.

[vairāk]
10.10.2014
Forums "Daudzbalsība, ieklausīšanās un koprade: mazākumtautības Latvijā

Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds (LKIF) š.g. 14. novembrī aicina visus interesentus uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, kur notiks forums "Daudzbalsība, ieklausīšanās un koprade: mazākumtautības Latvijā".

[vairāk]

Visi jaunumi

Sadarbības partneri:

Ieteicam: